گواهی SSL

SSL یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است که جهت امنیت بیشتر وبسایت استفاده می شود.این روز ها با توجه به مهم شدن بحث امنیت ، اکثر صاحبان سایتها ، فروشگاههای اینترنتی به فکر تهیه گواهی ssl هستند. سازمان صنایع و معادن هم که نماد اعتماد الکترونیکی برای سایتها صادر میکنن ، به سایتهایی که ssl دارند نماد دو ستاره ارائه میکند.همچنین اخیرا گوگل ، داشتن ssl را یکی از فاکتورهای اعتبار وبسایت برای اولویت در جستجوها اعلام نموده است.برای خرید گواهی ssl می توانید از خدمات میهن هاستینگ استفاده کنید.

انتخاب یک پلن مناسب letsencrypt PositiveSSL Certum PositiveSSL Wildcard
هزینه نصب رایگان رایگان رایگان ۲۵۰۰۰ تومان
تعداد دامنه یک عدد یک عدد یک عدد ساب دامنه نامحدود
پشتیبانی ir
مدت تحویل فوری ۲۴ ساعت ۲۴ ساعت ۲۴ ساعت
قیمت سالیانه
هم اکنون سفارش دهید

گواهی رایگان فقط برای مشتریانی قابل نصب می باشد که سرویس هاست یا سرور خود را از میهن هاستینگ خریداری نموده اند‬‎ هزینه خرید ssl برای دامنه ir بسیار زیاد می باشد که شما می توانید با خرید بسته letsencrypt از ssl رایگان استفاده کنید و فقط هزینه نصب گواهی ssl را پرداخت کنید.این بسته از لحاظ کاربردی تفاوتی با بسته های دیگر ندارد و شما از مزایای استفاده از ssl بهره مند می شود.

برای اینکه از این بسته بهره مند شوید می توانید از هاست های ما استفاده کنید.

پیش از خرید گواهی، باید در هاست خود یک CSR تولید نمایید، همچنین ممکن است برای نصب گواهی در هاستینگ، نیاز به دریافت IP اختصاصی داشته باشید (هاستهای لینوکس میهن هاستینگ برای نصب گواهی نیاز به IP اختصاصی ندارد.) که برای اطلاع از آن باید با پشتیبانی هاست خود در تماس باشید. پیش از سفارش گواهی، از صحت اطلاعات Whois دامنه خود اطمینان حاصل نمایید.

برای خرید هاست پر سرعت لینوکس از لینک زیر استفاده کنید:

خرید هاست پرسرعت

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات زیر را مطالعه کنید:

خریدssl چیست؟


فواید استفاده از ssl


تاثیر ssl روی رتبه سایت در گوگل و seo